Księga Gości


Zobacz nasze opinie na BOOKING.COM

Bardzo pięknie położone miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniale wyposażony dom i przemiły właściciel. Widok na śnieżkę SUPER! Jacuzzi jak i całe wyposażenie domu sprawia że jest tutaj wszystko czego można oczekiwać żeby odpocząć. Spokojna okolica oddalona od sąsiadów, na terenie posiadłości wyjście na szlak oraz oczko wodne. Obiecuję wrócić! Pozdrawiamy męska ekipa z ostatniego wypadu!

Patryk, 2024-03-20

Świetnie wyposażony dom, stoły do grania, gadżety kuchenne, ekspres do kawy, przyprawy itd., bardzo komfortowy i przestronny. Miejsce na ognisko, grill, plac zabaw i kucyk Kubuś. Piękne widoki na Śnieżkę! Gospodarz miły i gościnny. Dorośli i dzieci bardzo zadowoleni! Polecam!

Justyna, 2024-02-24

Wyśmienite miejsce na odpoczynek jak i na integracje firmowe. Wszystko na najwyższym poziomie. To już był mój drugi przyjazd tutaj i na pewno będę chciał przyjechać jeszcze wiele razy. Właściciela można określić jako "człowiek do rany przyłóż". Wszystko wytłumaczone jak co używać i zawsze chętny do pomocy, za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Jedyne co jeszcze zostało mi do spróbowania to pizza z pieca, na która namawiał Pan Jacek. Po wyjeździe pozostało wiele wspaniałych wspomnień i smutek, że muszę czekać do kolejnego wyjazdu. Wszystkim polecam to miejsce i wiem, że kolejnym razem przyjadę tam jeszcze z większą ilością osób, gdyż nie można ukrywać takiej "perełki" przed światem. Pozdrawiam

Mateusz, 2024-02-14

Dodaj